Artık eskimiş, fayansları dökülmüş banyonuzun, mutfağınızın duvarlarını dert etmenize gerek yok !

Dekorasyoncu olduğumuz için müşterilerimizle olan görüşmelerimizde devamlı tadilat işiniz zorluğundan ve usta bulmadaki sıkıntılarından bahsederler.

Özellikle banyo, mutfak gibi ıslak mekanlardaki duvarların tadilatı mevzubahis olduğunda evin pislenmesi, kırılıp dökülmesi, güzel sıkıntı çıkarmıyacak bir usta bulmak, kaliteli ve uygun malzeme temin etmek v.s bir sürü sıkıntı ile karşıkarşıya kalıyoruz. Çoğumuz bu sıkıntılardan dolayı erteleyip duruyoruz.

Artık bunları dert etmenize gerek yok. Delle Dekor sizin için bu sıkıntıları giderecek bir ürün üretmiş durumda.

 

Strotex MERMER GÖRÜNÜMLÜ  PVC duvar panelleri

Peki nedir bu Pvc mermer ? Ne işe yarar ? Avantajları nedir ?

Strotex PVC mermer duvar panelleri iç mekan duvar kaplamalarında mermer ve seramiğin kullanıldığı tüm alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş müşterilerimizin sıkıntılarını giderecek ileri teknoloji bir üründür. Ürünün teknik detaylarına burada çok girmeyeceğim. Ama bu linkten ürün ile alakalı tüm teknik detayları inceleyebilirsiniz. https://www.delledekor.com.tr/strotex-pvc.asp

Seramik ve mermer gibi benzer ürünler ile karşılaştıracak olursak, PVC mermer görünümlü panellerin  avantajlarını su şekilde sıralayabiliriz.

1-   Farklı ölçülerde ebatlandırılabilmesi,

Bilindiği gibi seramik malzemelerde sınırlı ölçüler bulunmakta ve bu hem işçiliğin uzun olması, fazla fire vermesine sebep olmakta ve usta için farklı tasarımlar oluştumasına engel olmaktadır. Strotex mermer görünümlü duvar kaplamlarında ise standart 60x120 cm ve 122x244 cm ölçüler bulunmakta, bunun dışında ürünler kolayca kesilip ebatlandığından dolayı müşterilerimiz buyuk levhaları kendi zevklerine göre keserek farklı tasarım oluşturabilmekte ve dilediği ölçülerde kesip fire vermeden tam ebatlayıp tek parça halinde kullanabilmektedir.  

 

2-   Kolay uygulanması, temiz işçiliği

Özellikle tadilat yapılan banyo, mutfak gibi ıslak mekanlarda seramik, mermer uygulaması bir hayli zordur. Çunku eski seramiklerin kırılması, molozların atılması, komşulara verilen rahatsızlık, kaliteli usta bulmak v.s gibi birsürü dert. PVC mermer paneller ile eski fayanslarınızı dökmeden direk kendiniz ebatlayıp banyonuzu kendiniz kaplayabilirsiniz.

 

Dekorasyon sektöründe seramik ve mermerin kullanıldığı bütün alanlarda kullanılan  ekonomik ve adından da anlaşılacağı üzere dekorasyon sektöründe kullanılan özel panellerdir. Dekoratif motifler ve desenler içeren bu malzemeler, iç mekan uygulamalarının yanı sıra aynı zamanda dış mekan dekorasyonlarında da sıklıkla kullanılmakta ve hazır panel olarak uygulandığı için montajları çok daha pratik bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle de son yıllarda dekoratif paneller, iç mekan uygulamalarında daha sık kullanılmaya başlanmasının ana nedeni düşük fiyatlara sahip olmasına rağmen kalitelerinin yüksek olması ve uygulamalarının çok daha kolay bir şekilde yapılmasıdır. Yine dekoratif panel, uygulandığı alanda son derece şık bir görünümün yakalanmasını sağlarken uzun ömürlü malzemelerdir. Strotex PVC mermer paneller ve fiyatları ise seçilen malzemeye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.


Arkadaşlar buradan aşağısını okumanıza gerek yok seo için yazılmıştır. 

    Delle Dekor PVC mermer paneller kullanılan malzemeye göre isimlendirilirken en çok tercih edilenlerin başında mermer görünümlü panellertaş duvar panelleri, ahşap duvar panelleri ve tuğla duvar kaplama panelleri ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle de son yıllarda doğal taş dekorasyon uygulamalarının çok daha fazla tercih edilmesi bu konuda daha ekonomik fiyat seçenekleri sunan doğal taş kaplama modellerinin diğer dekoratif panel uygulamalarının önüne geçmesine neden olmaktadır. Dekoratif duvar paneli, farklı malzemeler ile üretilirken özellikle de sabit ölçülere sahip olmayan alanların dekore edilmesinde oldukça başarılı sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Dekoratif duvar panelleri, özel malzemeler olup duvarların üzerine yapıştırılan ince kaplama malzemeleri olarak üretilmektedir. Bu sayede uygulama alanında fazladan bir yer kaybına gerek kalmadan uygulama tamamlanmakta ve elde edilen sonuç kullanılacak gerçek malzeme ile birebir aynı olmaktadır.

Yani dekoratif panel kullanılarak yapılacak olan  mermer görünümlü  duvar kaplama panelleri ile doğal mermer  duvarın orjinalinden (doğal halinden) görünümü birebir aynı olmakla beraber mermer görünümlü  duvar panelleri hem çok daha kısa sürede monte edilmekte, hem de mermerin yapıştırılması (monte edilmesi- kapması) gibi aşırı kirliliğe neden olan inşaat safhalarına yer bırakmamaktadır. Üstelik fiyat karşılaştırması yapıldığında dekoratif panel çok daha ekonomik fiyat seçeneklerine sahiptir ve iç mekanlarda uygulandığı takdirde çok ince olduğu için mekanın daralması gibi sorunların da ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.