Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Journal Blog RSS Feed

19 Şub Delle Dekor Yeni Ürünü POLİSTREN RENKLİ DUVAR PANELLERİ İLE TANIŞIN...
delle 0 17996
Yeni duvar ürünü ile tanışın                                       POLİSTREN RENKLİ  PANELLERwww.delledekor.com Delle dekor POLİSTREN RENKLİ  PANELLER, lüks tavan ürünlere muadil olarak geliştirilmiş çok uygun maliyetler ile tavan ve duvarlarınızı ka..
19 Şub Duvar ve Tavan dekorunda yeni ürün. BOYANABİLİR POLİMER TAVAN&DUVAR PROFİLLERİ
delle 110 8472
BOYANABİLİR POLİMER TAVAN&DUVAR PROFİLLERİKlasik tarzda süslemelerde kullanılan duvar ve tavan çıta süslemeleri için çok yüksek paralar ödemeye artık son www.delledekor.comDelle Dekor        Klasik tarzda dekorasyonun olmazsa olmazı duvar çıta süslem..
05 Şub Delle, dış cephede yeni dönem başlatıyor. Ahşap dış cephe kaplamaları uygun maliyet şık görünüm.
delle 10 10930
Yalıtım ve dekorasyon artık aynı anda, tek malzeme ile              Delle, cephe kaplama sektöründe yeni dönem başlatacak “Strotex” hazır boyalı dış cephe ürünleri ürünü ile yeni bir ilk’e imza attı. Küresel ısınmanın etkisiyle hayatın zorlaştığı, en..
24 Eki Delle Dekor'dan Duvarlarınızın yeni ürünü ! Çıkart & Yapıştır esnek tuğla duvar panelleri
delle 1 964
Çıkart & Yapıştır esnek tuğla duvar panelleriözellikleriwww.delledekor.com     Çıkart & Yapıştır esnek tuğla duvar paneli ana materyal malzemesi çevre dostu Polietilendir. Üç boyutlu, su geçirmez ve yüzey rengi parlaktır. Uygulandıktan sonraki görünt..
01 Ağu ÜÇ BOYUTLU CEPHE TASARIMLARI YENİ TREND STREETART...
delle 5 2422
STROTEX ÜÇ BOYUTLU CEPHE TASARIMLARITASARIM, HAYALLERİNİ İLE SINIRLIwww.delledekor.comBu yazımızda yeni ürünümüz Strotex üç boyutlu kişiye özel resimli duvar panellerimizin cephelerde nasıl kullanılacağına dair ilham kaynağı olsun diye bazı tasarımla..
07 Şub Delle Dekor'dan Dekorasyon Sektörüne Yeni Ürün. PVC Mermer Duvar Panelleri
delle 5 8417
YENİ ÜRÜNMermerden parlak, Seramikten büyük, Hepsinden uygun.www.delledekor.comArtık eskimiş, fayansları dökülmüş banyonuzun, mutfağınızın duvarlarını dert etmenize gerek yok !Dekorasyoncu olduğumuz için müşterilerimizle olan görüşmelerimizde devamlı..
02 Ağu Düğün salonlarının yeni ürünü :  SARAY TAVAN AVİZE GÖBEKLERİ
delle 49 8292
DÜĞÜN SALONLARI ARTIK SARAY İHTİŞAMI KAZANIYORDelle saray tavan ürünleri ile dekora edilmiş düğün salonuRamazan ayının yaklaştığı ve düğün salonlarının tadilata gireceği bu ayda düğün salonlarına özel saray tavan avize göbekleri ve duvar motifleri il..
14 Haz Strotex yeni duvar panelleri 50x120 lik ürünler
4 3165
Strotex duvar panelleri, Gerçek Dokulu, Üç Boyutlu, Taş ve Tuğla Görünümlü, Yalıtımlı.STROTEX YENİ ÜRÜNLERwww.delledekor.com                 Merhaba arkadaşlar...Bu yazımızda Strotex ürünlerimiz ile alakalı yeniliklerden ve ürünümüzü yeni tanıyacak a..
12 Nis Fayansları dökülmüş evleri artık dert etmenize gerek yok :)
delle 1 1920
Artık eskimiş, fayansları dökülmüş banyonuzun, mutfağınızın duvarlarını dert etmenize gerek yok !Dekorasyoncu olduğumuz için müşterilerimizle olan görüşmelerimizde devamlı tadilat işiniz zorluğundan ve usta bulmadaki sıkıntılarından bahsederler.Özell..
22 Şub Rengarenk bayılacağınız iç cephe tasarımları...
delle 108 4844
İlginç renkli, aykırı tasarımlar...Arkadaşlar ilham kaynağınız olsun diye bugün farklı, canlı, renkli ve çok özel tasarımları yayımladık. Strotex tuğla duvar panelleri ve saray tavan ürünleri ile sizde mekanlarınızı canlandırın.. www.delledekor.comSt..
19 Şub Delle Dekor'dan YENİ ve YERLİ ÜRETİM. Gerçek ahşap dokulu saray tavan avize göbeklerimiz..
delle 1 1709
Delle Dekor'danYENİ ÜRÜNAhşappiyer Saray Tavan Avize Göbekleri       Merhaba arkadaşlar bu yazımızda yeni üretimine başladığımız ahşappiyer profillerden üretilen saray tavan ürünleri ile ilgili bilgilendirme yapacağız.      Bildiğiniz gibi şimdiye de..
04 Şub YENİ 2x30x120 cm lik Strotex strafor duvar panelleri
delle 0 3033
YENİ ÜRÜN VE YENİ ÖLÇÜLERMerhaba arkadaşlar...       Strotex strafor tuğla  duvar panelleri ürünlerimiz ile alakalı yenilikler devam ediyor. Bu anlamda uygulama kolaylığı için ürettiğimiz yeni ürünlerimizi ilk buradan paylaşıyorum.             Bildiğ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)